0 551 026 72 84

HİZMETLERİMİZ

PRODİNC halı Yıkama Olarak Verdiğimiz Hizmetlere Bu ALandan Ulaşabilirsiniz

Halı yıkama, evde yanlış yöntemler uygulandığında geri dönüşü olmayan sonuçlar meydana getirerek halılarınızı kullanılmaz duruma getirebilir. tecrübeli kadrosu ve yılların deneyimiyle profesyonel halı yıkama sektöründe sağlam bir yer edinmiştir. PRODİNC Halı Yıkama’yı seçtiğiniz takdirde halılarınız, servis araçlarımız ile teslim alınır. Tesislerimize getirilen halılar öncelikle numaralandırılır. Yıkama işlemine geçmeden önce halıları tozlarından arındırmak için toz alma işlemine konulur ve halılar yıkamaya hazır hale getirilir.
Gün içerisinde veya evde olduğumuz zaman dilimi içerisinde en sık temas ettiğimiz yerler mobilyalarımızdır. Her ne kadar temizliğine dikkat etsek de zamanla kirlenerek maytlar , bakteriler ve alerjenler için bir yuva haline dönüşür. Koltuk kumaşında oluşan kir ve lekelere müdahale edilmediği takdirde zamanla kalıcı hale gelerek sağlığımız için ciddi tehlike oluşturur. Oysa ki yılda en az 2 defa koltuklarımızın profesyonel temizlenmesine sağlığımız açısından özen göstermeliyiz.
Perde yıkama işlemlerinde bursa da özellikle tüm semtlere ücretsiz servis ağı ile sizlere garantili perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Amacımız perde yıkama konusunda sizlere en iyi hizmeti vererek her daim perdelerinizi yıkama işlemini ve tavsiye edilen müşterilerimizi kazanmaktır. Sizde stor perde yıkama konusunda uzman tecrübeli bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen iletişim kısmından telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz
Yatağın temiz olduğunu bilmek gece daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir. PRODİNC yatak yıkama hizmetimizle yataklarınızı en iyi duruma getiriyoruz. Geceleri kolayca dinlenebilmeniz için lekeleri, toz akarlarını, küf ve diğer alerjenlerden kurtulmak için bizi arayınız. Yatak temizliği nasıl yapıyoruz: PRODİNC yatak yıkama yataklarınızı %98 temizler yatak yıkama için uygun kimyasallar kullanarak yataklarınızın kirlerini ve alerjenlerini önce çıkarırız daha sonra güçlü sanayi tipi makine ile nemi alırız.
Kış aylarında bizi sıcak tutması için kullandığımız yorganların yaz gelmesi ile yıkanıp temizlenmesi ve tekrar kış aylarında kullanmamız için hazırlanması gerekmektedir. Yorgan yıkamanın bir çok yararları vardır. Düzenli yıkanan yorganlarınız uzun süre sağlamlığını korur ve rahatça kullanmanıza yardımcı olmaktadır.